Menü
Sepetiniz

Kredi/Banka Kartı ile Ödeme

Ayakkabım Çantam’da yapacağınız alışverişlerde tüm Master ve Visa özellikli Akbank, Garanti Bankası, Finansbank, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Halkbank’a ait kredi kartlarını kullanılabilir. American Express kartları sitemizde kullanılamamaktadır.
Sitemizde Garanti, Akbank, Halkbank, Ziraat, Yapı Kredi ve İş Bankası’na ait ATM kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Banka kartı ile alışveriş yaparken lütfen kartınızın internette kullanıma açık olduğundan emin olunuz.
Evet. Müşteriler sitemizden alışveriş yaparken Advantage, Axess, Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf ve World özellikli kredi kartları ile kendilerine sunulan taksit seçeneklerinden dilediklerini tercih ederek taksitle alışveriş yapabilirler.
Ödeme ekranında size kredi kartı bilgileriniz sorulacak, bilgileri girmenizin ardından bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde anında onay alınmaktadır.
• Ayakkabım Çantam’da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
• Kredi/Banka kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla 3D Güvenli Ödeme yöntemi mevcuttur. Kartınızın ait olduğu banka sisteminde kayıtlı cep telefonunuza bankanız tarafından tek kullanımlık SMS bilgisi iletilecektir. Cep telefonunuza gelecek mesaj içeriğinde işlemi doğrulamakta kullanacağınız şifreniz ve şifrenin ait olduğu işlem kodu yer alacaktır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmış olmaktadır.
Ödeme aşamasında ticari kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde, kartınıza sunulan taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
Ödeme ekranında bilgilerinizi girip onayladıktan sonra, kredi kartı veya ATM/debit kartınızla yaptığınız işlem çeşitli nedenlerle onaylanmayabilir. Bu durumda;
•Kartınızın internet alışverişlerine açık olduğunu kontrol ediniz.
•Kartınızın kullanıma açık olup olmadığınız kontrol ediniz.
•Kartınızın limitinin yeterli olduğundan emin olunuz.
•Kart ile ilgili istenen bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.
•Kartınızın son kullanma tarihinin geçerli olup olmadığını kontrol ediniz.
•Sanal kart kullanıyorsanız, limitinizin yeterli olduğundan emin olunuz.
Yukarıda belirtilen durumlar dışında, lütfen bankanızdan destek alınız.

Tunasar Ayakkabı İthalat ve İhracat Limited Şirketi