BÜYÜK KIŞ İNDİRİMİNDE SON GÜNLER! Tüm bot modellerini incelemek için buraya tıklayın.

Bakım Ürünleri

Göster:
Sırala:
Blink Power Protector Renksiz Su Geçirmezlik Spreyi NATURAL -13%

Blink Power Protector Renksiz Su Geçirmezlik Spreyi NATURAL

Su itici sprey Tüm deri ve tekstil ürünlerde kullanılabilir. Nano teknoloji yardımı ile malzemelere su geçirmeme özelliği katar aynı zamanda ayağın hava alışverişini de kesmez. Natureldir her renkle kullanılır. Kir ve leke oluşumuna karşı direnç oluşturur.Kullanımı: Ürünü 20-25 cm mesa..

45,00 TL 39,00 TL

Comfort Gel Erkek Tabanlık NATURAL -43%

Comfort Gel Erkek Tabanlık NATURAL

GLİNK COMFORT GEL Ürün Özellikleri Ağırlık:100-150 GR Cinsiyet:Aksesuar Dış Materyal:TEKSTİL Kalıp:YOK Kategori:Bakım Ürünleri Marka:AyakkabimCantam Renk:NATURAL..

69,00 TL 39,00 TL

Daily Comfort Erkek Ortopedik Tabanlık NATURAL -41%

Daily Comfort Erkek Ortopedik Tabanlık NATURAL

BLINK DAILY COMFORT Ürün Özellikleri Ağırlık:100-150 GR Cinsiyet:Aksesuar Dış Materyal:TEKSTİL Kalıp:YOK Kategori:Bakım Ürünleri Marka:AyakkabimCantam Renk:NATURAL..

49,00 TL 29,00 TL

Woly Shoe Cream 1472 Bakım Ürünü NATURAL -20%

Woly Shoe Cream 1472 Bakım Ürünü NATURAL

Deriden yapılmış tüm ürünlerdeki lekeleri kapatır. Deriyi nemlendirir ve çatlamasını önler...

25,00 TL 20,00 TL

Woly Shoe Cream 1472 Bakım Ürünü LACIVERT -20%

Woly Shoe Cream 1472 Bakım Ürünü LACIVERT

Deriden yapılmış tüm ürünlerdeki lekeleri kapatır. Deriyi nemlendirir ve çatlamasını önler...

25,00 TL 20,00 TL

Woly Shoe Cream 1472 Bakım Ürünü TABA -20%

Woly Shoe Cream 1472 Bakım Ürünü TABA

Deriden yapılmış tüm ürünlerdeki lekeleri kapatır. Deriyi nemlendirir ve çatlamasını önler...

25,00 TL 20,00 TL

Woly Shoe Cream 1472 Bakım Ürünü SIYAH -20%

Woly Shoe Cream 1472 Bakım Ürünü SIYAH

Deriden yapılmış tüm ürünlerdeki lekeleri kapatır. Deriyi nemlendirir ve çatlamasını önler...

25,00 TL 20,00 TL

Woly Süet Deri Temizleme Silgisi NATURAL -17%

Woly Süet Deri Temizleme Silgisi NATURAL

Süet ve nubuktan yapılmış tüm ürünlerdeki lekeleri çıkarır. Dökülen yüzeyi sayesinde deriye zarar vermez...

30,00 TL 25,00 TL

Woly Perfect Jel Renksiz Deri Temizleme Ürünü NATURAL

Natureldir, her renk deride kullanılır. Yağlı nubuk, açma ve soft derilerde kullanılabilir. Deriyi temizler ve besler.Kullanımı: Temizlenmiş deriye uygulanır. Jel ürün fırça veya bez yardımı ile derinin yüzeyine eşit şekilde uygulanır. Oda sıcaklığında kurumaya bırakılır...

30,00 TL

Woly Flexi Kaydirmaz Slikon Jel Taban NATURAL -33%

Woly Flexi Kaydirmaz Slikon Jel Taban NATURAL

Görünmez jel yastık güvenle ayağı kavrar. Ayağınızdaki boşlukların oluşturacağı sorunları önler, şokları emer. Yüksek topuklu, önü açık ayakkabı ve sandaletlerde yürüme konforu sağlar. Parmakların öne kaymasını engeller. Yıkanabilir ve zemini tutma özelliğini kaybetmediğinden başka ayakkabılard..

30,00 TL 20,00 TL

Woly Combi Firca 1595 Renksiz Bakım Ürünü NATURAL

Süetleri temizlemede kullanılır. Vardola temizleme aparatı vardır. Tel ve plastik karışımı yüzey tüylerin arasındaki toz ve çamuru dışarı iter. ..

25,00 TL

Bakım ürünleri; ayakkabılara son rötuşu yapan, temiz görünümü sağlayan ve bu ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlayan aksesuarlardır. Aslında sadece ayakkabı olarak sınırlandırmamak gerekir. Süet, nubuk ve rugan gibi tüm deri malzemelerde aynı görevi üstlenirler. Bu ürünleri ister ayakkabı, ister deri çanta, deri mont, deri çizme veya deri bot gibi farklı amaçlarla üretilmiş ürünlerde hiç ayırt etmeksizin kolaylıkla kullanabilirsiniz. Nasıl ki insan derisi de bakıma ihtiyaç duyuyorsa deri malzemeden üretilmiş ayakkabı ve çanta gibi her ürününde bakıma ihtiyaçları vardır. Bu bakım ürünleri derinin çatlamasını önler, rengini korur ayrıca temizliğini de yapar. Sonuçta sahip olduğumuz ürünlerin modeli kadar uzun ömürlü kullanıma sahip olması da çok önemlidir. Ayakkabı bakım ürünleri de kendi aralarında farklı amaçlara uygun şekilde ayrılırlar. Nubuk spreyideri boyasısüet spreyinubuk silgisisüet fırçası ve hatta su geçirmezlik spreyi bile bakım ürünleri kategorimizde mevcuttur. Bu bakım ürünlerimiz ayakkabılarınıza bakım yaparken, ilk günkü gibi görünmesini de sağlayacaktır. Ayrıca eski parlaklığını da geri kazandıracaktır. Ayrıca bakım ürünleri kategorimizde kaydırmaz taban ve konforlu hakiki deriden üretilmiş ayakkabı tabanlıklarına da ulaşabilirsiniz.

Bakım ürünlerinin hayatınızda kolaylaştırdığı alanlar saymakla bitmez. Ayrıca bakım yaparken aynı zamanda da ürününüzü uzun ömürlü kullanmanıza da yardımcı olacaktır. Böylece maddi açıdan da size destek sağlamış olacaktır. Her bir ürün için farklı bakım ürünleri üretilmiştir. Deri bir ürünü nubuk ya da süet spreyi ile boyayamayacağımız gibi kumaş yapıda bir spor ayakkabınızı da deri boyası ile boyayamazsınız. Yağmurlu havalardaki kurtarıcınız ise su geçirmezlik spreyleridir. Bu spreyleri yalnızca ayakkabılarınıza değil çantalarınıza hatta montlarınıza bile sıkabilirsiniz. Sağlık sorunlarından dolayı ya da ekstra konfor amaçlı kullanacağınız hakiki deriden veya kumaştan üretilmiş ortopedik tabanlıklar size kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Özel gün ve davetlerde topuklu ayakkabının keyfini çıkarmanıza kaydırmaz tabanlıklar yardımcı olacaktır. Nubuk ve süet ürünlerinizin üzerine yapışan tozları yok etmenin sırrı süet fırçalarında gizlidir. Ayrıca inatçı kirleri sökmek içinde nubuk silgisi kullanabilirsiniz. 

Siz de bu bakım ürünlerini ayakkabılarınızda kullanmayı ihmal etmeyin, daha sağlıklı ve sağlam ayakkabılara kavuşun. Bizlerde Ayakkabimcantam.com olarak her bütçeye uygun fiyatlarıyla sizleri zorlamayan bu bakım ürünlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.