Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

DÜNDEN BUGÜNE AYAKKABIM ÇANTAM

Ayakkabım Çantam, 1990 yılında kuruluş yeri Balıkesir olan Tunasar Ayakkabı İthalat ve İhracat Limited Şirketi markasıdır. 30 yılı aşan parakende mağazacılık tecrübesini tüm Türkiye ile buluşturmak adına 2011 yılında AyakkabimCantam.com web sitesini kurarak ürünlerini internet ortamına taşımıştır. Sektördeki başarısını, zamanla bünyesine kattığı dünyaca ünlü markalar ile taçlandırmış, modayı yakından takip eden satın alma ekibinin zevki ve tecrübesiyle birlikte her sezon müşterilerinin memnun kaldığı koleksiyonlar hazırlamıştır.


Ayakkabım Çantam,  tedarik zincirinin büyük bir bölümünü, üretimde bulunan yerli sermaye şirketlerinden sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yoğun rağbet gören yabancı markalara da koleksiyonlarında yer vermektedir.
AyakkabimCantam.com 'da satışa sunulan tüm markalar orijinaldir, AyakkabimCantam.com bu markaların yetkili satıcısıdır. Ürünler, üretici/ithalatçı firma tarafından sezon boyunca garantilidir ve AyakkabimCantam.com güvencesi altında faturalı olarak size ulaşmaktadır. Tunasar Ayakkabı İthalat ve İhracat Limited Şirketi

Ticari Sicil No: 11863

Mersis No: 0862015568900011