ÜYE OLUN, ANINDA 20 TL İNDİRİM KAZANIN! Detaylar

Bakım Ürünleri

Göster:
Sırala:
Blink Power Protector Renksiz Su Geçirmezlik Spreyi NATURAL -13%

Blink Power Protector Renksiz Su Geçirmezlik Spreyi NATURAL

Su itici sprey Tüm deri ve tekstil ürünlerde kullanılabilir. Nano teknoloji yardımı ile malzemelere su geçirmeme özelliği katar aynı zamanda ayağı..

45,00 TL 39,00 TL

COMFORT GEL NATURAL

GLİNK COMFORT GEL Ürün Özellikleri Ağırlık:100-150 GR Cinsiyet:Aksesuar Dış Materyal:TEKSTİL Kalıp:YOK Kategori:Bakım Ürünleri Marka:AyakkabimC..

40,00 TL

Daily Comfort Erkek Ortopedik Tabanlık NATURAL

BLINK DAILY COMFORT Ürün Özellikleri Ağırlık:100-150 GR Cinsiyet:Aksesuar Dış Materyal:TEKSTİL Kalıp:YOK Kategori:Bakım Ürünleri Marka:Ayakkabi..

30,00 TL

MEMORYFOAM GRI

HAFIZALI TABAN ÇİFT NUMARA BLİNK Ürün Özellikleri Ağırlık:0-50 GR Cinsiyet:Aksesuar Dış Materyal:TEKSTİL Kalıp:YOK Kategori:Bakım Ürünleri Mar..

40,00 TL

Woly Süet Deri Temizleme Silgisi NATURAL -17%

Woly Süet Deri Temizleme Silgisi NATURAL

Süet ve nubuktan yapılmış tüm ürünlerdeki lekeleri çıkarır. Dökülen yüzeyi sayesinde deriye zarar vermez...

30,00 TL 25,00 TL

Woly Perfect Jel Renksiz Deri Temizleme Ürünü NATURAL

Natureldir, her renk deride kullanılır. Yağlı nubuk, açma ve soft derilerde kullanılabilir. Deriyi temizler ve besler.Kullanımı: Temizlenmiş d..

30,00 TL

Woly Flexi Kaydirmaz Slikon Jel Taban NATURAL -33%

Woly Flexi Kaydirmaz Slikon Jel Taban NATURAL

Görünmez jel yastık güvenle ayağı kavrar. Ayağınızdaki boşlukların oluşturacağı sorunları önler, şokları emer. Yüksek topuklu, önü açık ayakkabı ve ..

30,00 TL 20,00 TL

Woly Combi Firca 1595 Renksiz Bakım Ürünü NATURAL

Süetleri temizlemede kullanılır. Vardola temizleme aparatı vardır. Tel ve plastik karışımı yüzey tüylerin arasındaki toz ve çamuru dışarı iter. ..

25,00 TL

Bakım ürünleri; ayakkabılara son rötuşu yapan, temiz görünümü sağlayan ve bu ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlayan aksesuarlardır. Aslında sadece ayakkabı olarak sınırlandırmamak gerekir. Süet, nubuk ve rugan gibi tüm deri malzemelerde aynı görevi üstlenirler. Bu ürünleri ister ayakkabı, ister deri çanta, deri mont, deri çizme veya deri bot gibi farklı amaçlarla üretilmiş ürünlerde hiç ayırt etmeksizin kolaylıkla kullanabilirsiniz. Nasıl ki insan derisi de bakıma ihtiyaç duyuyorsa deri malzemeden üretilmiş ayakkabı ve çanta gibi her ürününde bakıma ihtiyaçları vardır. Bu bakım ürünleri derinin çatlamasını önler, rengini korur ayrıca temizliğini de yapar. Sonuçta sahip olduğumuz ürünlerin modeli kadar uzun ömürlü kullanıma sahip olması da çok önemlidir.

Ayakkabı bakım ürünleri de kendi aralarında farklı amaçlara uygun şekilde ayrılırlar. Nubuk spreyideri boyasıderi boya spreyinubuk silgisisüet fırçası ve hatta su geçirmezlik spreyi bile bakım ürünleri kategorimizde mevcuttur. Bu bakım ürünlerimiz ayakkabılarınıza bakım yaparken, ilk günkü gibi görünmesini de sağlayacaktır. Ayrıca eski parlaklığını da geri kazandıracaktır. Ayrıca bakım ürünleri kategorimizde kaydırmaz taban ve konforlu hakiki deriden üretilmiş ayakkabı tabanlıklarına da ulaşabilirsiniz.

Siz de bu bakım ürünlerini ayakkabılarınızda kullanın, daha sağlıklı ve sağlam ayakkabılara kavuşun. Her bütçeye uygun fiyatlarıyla sizleri zorlamayan bu bakım ürünleri, vazgeçilmez aksesuarlarınızdan olacaktır.Etiketler: bakım_urunleri