Bakım Ürünleri

Göster:
Sırala:
Woly Wet Blocker Renksiz Su Geçirmezlik Spreyi NATURAL -25%

Woly Wet Blocker Renksiz Su Geçirmezlik Spreyi NATURAL

Su itici sprey Tüm deri ve tekstil ürünlerde kullanılabilir. Nano teknoloji yardımı ile malzemelere su geçirmeme özelliği katar aynı zamanda ayağı..

40,00 TL 30,00 TL

Woly Süet Deri Temizleme Silgisi NATURAL -17%

Woly Süet Deri Temizleme Silgisi NATURAL

Süet ve nubuktan yapılmış tüm ürünlerdeki lekeleri çıkarır. Dökülen yüzeyi sayesinde deriye zarar vermez...

30,00 TL 25,00 TL

Woly Perfect Jel Renksiz Deri Temizleme Ürünü NATURAL -33%

Woly Perfect Jel Renksiz Deri Temizleme Ürünü NATURAL

Natureldir, her renk deride kullanılır. Yağlı nubuk, açma ve soft derilerde kullanılabilir. Deriyi temizler ve besler. Kullanımı: Temizlenmiş d..

30,00 TL 20,00 TL

Woly Flexi Kaydirmaz Slikon Jel Taban NATURAL -33%

Woly Flexi Kaydirmaz Slikon Jel Taban NATURAL

Görünmez jel yastık güvenle ayağı kavrar. Ayağınızdaki boşlukların oluşturacağı sorunları önler, şokları emer. Yüksek topuklu, önü açık ayakkabı ve ..

30,00 TL 20,00 TL

Woly Combi Firca 1595 Renksiz Bakım Ürünü NATURAL -40%

Woly Combi Firca 1595 Renksiz Bakım Ürünü NATURAL

Süetleri temizlemede kullanılır. Vardola temizleme aparatı vardır. Tel ve plastik karışımı yüzey tüylerin arasındaki toz ve çamuru dışarı iter. ..

25,00 TL 15,00 TL

Bakım ürünleri; ayakkabılara son rötuşu yapan, temiz görünümü sağlayan ve bu ürünlerle uzun ömür sağlayan aksesuarlardır. Ayakkabının modeli kadar temizliği de önemlidir sonuçta. Ayakkabının canlı renklerde kalmasının yanı sıra deri ve kumaş türde her ayakkabı için uygun çeşitleri de bulunmaktadır. Ayakkabı bakım ürünleri; boya, sprey, fırça ve silgi modelleriyle zengin içeriklere sahiptir. Bu ürünler ayakkabılara bakım yaparken ilk günkü gibi görünmesini de sağlayacaktır. Ayrıca eski parlaklığını da geri sağlayacaktır. Siz de bu bakım ürünlerini ayakkabılarınızda kullanın, daha sağlıklı ve sağlam ayakkabılara kavuşun. Bakım ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlarıyla sizleri zorlamayan bu bakım ürünleri, vazgeçilmez aksesuarlarınızdan olacaktır.